20. Yüzyıl son çeyreğinden başlayarak 21. yüzyıl başlarında olduğumuz bu günlerde hepimizin yaşayarak bizzat şahit olduğu gibi iletişim ve haberleşme imkanlarının teknolojik atılımlarıyla birlikte, bilginin paylaşımı ve bilginin transferi ile öğrenme yöntemleri baş döndürücü bir hıza ulaştı. Bu duruma paralel olarak Dünya üzerinde bilgi alış-verişinin hızına ayak uyduracak ve yakalayacak olan kişiler kendisini bu çağa ve getirdiklerine en çabuk ve en iyi hazırlama başarısını gösterecek olanlar öne çıkacaktır.

ATLANTİSİN yurtdışı okullar ile öğrenci arasında sağladığı yurtdışı öğrenci destek hizmeti öğrencilerin sorunlarına hızlı ve kesin çözümler bularak öğrencilerin en az sorunla eğitimlerini tamamlamalarını sağlar.

Öğrenci yurtdışındaki eğitim hayatı boyunca ATLANTİSİ yanında hisseder ve ihtiyaç duyduğunda ATLANTİSİN uzman eğitim danışmanlarının desteğini alır. Öğrenci velileri de, çocuklarının yurtdışındaki eğitimleri ile ilgili olarak sürekli bilgilendirilir.

Güven, samimiyet, tecrübe ve doğru hizmet ATLANTİS personelinin tamamı yurtdışı eğitimi üzerine özel eğitim görmüş, konularında uzman kişilerdir. Bu danışmanlardan yurtdışı eğitim planlarınız ile ilgili sadece doğruları duyar, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan bir eğitim programına yönlendirilirsiniz.

ATLANTİS ile gitmek istediğiniz ülkenin vizesini, profesyonel vize danışmanlığı hizmetiyle daha bilinçli, hızlı ve daha kolay alırsınız.

  • wlc
  • geos
  • inlingua
  • ec
  • lsi
  • uic


© 1997-2016 Atlantis Yurtdışı Eğitim