Çince

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/02/1009202/atlantisedu.com/public_html/func.php on line 448
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/02/1009202/atlantisedu.com/public_html/func.php on line 448 Son 10 yıldır çok ciddi anlamda ticari ve sanayi atılım yaparak 21. yüzyılın sanayi devi olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemekte olan Çin ile ticaret yapmakta olan şirketlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, Çince öğrenme ihtiyacı olan gençlerimizin sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bu nedenle Çin Halk Cumhuriyeti'nde Çince dil okulları bünyesinde kurslara katılarak, sanayi devini yakından tanıma, Çinceyi konuşulduğu ülkede günlük hayatta yaşayarak geliştirme ve pekiştirme fırsatını yakalamış olacaksınız.
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/02/1009202/atlantisedu.com/public_html/func.php on line 448


 Çin'de üniversitelerin bünyesinde çince dil kurslarına katılacaksınız. Çünkü bu ülkede Çince dil okulları bulunmamaktadır. Tüm Çince kursları üniversitelerin bünyesinde verilmektedir.
 Haftalık en az 20 saat süreyle başlayan programlar 30-35 saatlik sürelerde yoğun şekilde düzenlenmektedir.


 Başta ülkenin başkenti Beijing ( Pekin ) olmak üzere, bu ülkede Çince eğitimi alacak olan Türk öğrenciler, Shanghai, Hongkong, Xian, Kunming, Tianjin, Qingdao şehirlerinde üniversiteler bünyesinde Çince kurslarına katılmaktadırlar.


Bilgi almak ve soru sormak için bu formu kullanabilirsiniz
Adınız *
E-mail adresiniz
Konu *
Mesaj *

*Güvenlik kodu
Güvenlik kodu
Lütfen güvenlik kodu->


  • wlc
  • geos
  • inlingua
  • ec
  • lsi
  • uic


© 1997-2016 Atlantis Yurtdışı Eğitim